درباره ژل لیفت ابرو مانا

درباره من

درباره مانا

درباره مانا، من سمیه بوسعیدی هستم ۳۶ ساله اهل اصفهان، لیسانس معماری. عاشق هنر از همه مدلش. از بچگی همیشه کنار هر کسی توی فامیل و آشنا که کارای هنری می‌کرد. میتونستی منو پیدا کنی! یه مدت به صورت حرفه‌ای هنر ظریف میناکاری که از هنرهای دستی استان اصفهان هست. را انجام می‌دادم. و به سفارش و پیشنهاد یکی از دوستان وارد دنیای آرایش شدم. و همه رشته‌ها را تخصصی یاد گرفتم.

بعد بعلت علاقه و استعدادم به هنر آرایش دائم. در این زمینه فعالیتم را به صورت حرفه‌ای شروع کردم. و طی چند سال هر دوره‌ای که میتونست. به پیشرفتم کمک بکنه شرکت کردم. مدارک فنی و حرفه‌ای و بین المللی زیادی گرفتم. پس از سال‌ها تجربه در زمینه زیبایی و آرایش. به دلیل حیطه کاری وارد گروه تولید ژل ابروی مانا شدم. خرید ژل لیفت ابرو.

و با عشق این حوزه را با کار قبلی خودم پیوند زدم. و پس از موفقیت تصمیم گرفتم که این ژل ابروی با کیفیت و منحصر به فرد را با شما به اشتراک بذارم. چون از نظر کیفیت و ماندگاری مورد تایید مصرف کنندگان زیادی قرار گرفت. رضایت مصرف کنندگان مانا را می‌تونید در لینک مربوطه ببینید. خدا را شاکرم که در کنار شما هستم. و می‌تونیم با هم از استفاده این محصول لذت ببریم. انقدر مانا بینظیر و منحصر به فرد هست. که ما در مجموعه مانا ضمانت مرجوعی داریم. پیج اینستاگرام مانا.

در صورت هرگونه نارضایتی می‌تونین محصولات مانا را مرجوع نمایید. و وجه خود را دریافت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید