اکستنشن ابرو چیست

اکستنشن ابرو چیست؟

اکستنشن ابرو

اکستنشن ابرو، ابروهایی کم پشت دارید؟ ابروهای شما ریخته است؟ نگران نباشید شما می‌توانید با انجام اکستنشن ابرو، دوباره زیبایی خود را بدست بیاورید. در واقع اکستنشن ابرو از طریق کاشت موهای طبیعی در ناحیه ابرو انجام می‌شود. ابروهای طبیعی در چهره باعث می‌شود تا زیبایی واقعی‌تر و جذابی داشته باشیم. در روش اکستنشن ابرو برای هر ابرو تا 200 تار مو استفاده می‌شود. فیبروز ابرو چیست؟

مزایای اکستنشن ابرو

  • ریسک کم
  • امنیت بالا
  • تغییر مدل ابرو
  • نداشتن درد
  • خون ریزی ندارد
  • طبیعی بودن ابروها
  • دوره نقاهت ندارد

اکستنشن ابرو و مژه

معایب اکستنشن ابرو

در روش اکستنشن ابرو حتما باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید. زیرا در این روش مهارت و تخصص حرف اول را می‌زند و همه افراد نمی‌توانند زاویه کاشت و هماهنگی و مرتب سازی موها را به درستی انجام دهند. همچنین به دلیل این که این روش نیاز به مراقبت مداوم دارد اگر توان مراقبت همیشگی ندارید از سایر روش‌ها استفاده کنید. همچنین این روش یک روش موقتی است و نیاز به ترمیم مجدد دارد. لمنیت ابرو چیست.

لیفت ابرو

زیبایی ابرو در چهره همیشه مورد توجه بوده است. از قدیم تاکنون روش‌های زیادی برای زیبایی ابرو استفاده شده است. یکی از مدرن‌ترین روش‌ها لیفت ابرو است. شما می‌توانید به طرق مختلف ابروهای خود را لیفت کنید ولی کم ریسک‌ترین و همچنین آسان‌ترین روش کدام است؟ آسان‌ترین روش لیفت ابرو و کم خطرترین آن‌ها استفاده از ژل لیفت ابرو است. شما می‌توانید برای لیفت ابروهای خود از ژل لیفت ابرو مانا استفاده کنید. این محصول حاوی 20 نوع روغن گیاهی مختلف از جمله روغن ارگان است و علاوه بر لیفت ابروهای شما، باعث رشد و تقویت ابروهای شما نیز می‌شود. برای خرید ژل لیفت ابرو مانا کلیک کنید.

 

اکستنشن ابرو

ماندگاری اکستنشن ابرو

این روش ماندگاری بالایی ندارد و حدودا از یک هفته تا یک ماه دوام دارد. بعد از این مدت نیز باید به ترمیم بپردازید. در هر بار ترمیم نیز حداقل یک ساعت برای ترمیم نیاز است تا ابروهای شما حالت و فرم طبیعی خود را بگیرد. تخصص و مهارت فرد اجرا کننده در همه مراحل مهم است و اگر فرد اجرا کننده مهارت لازم را نداشته باشد ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد. همیشه قبل از مراجعه از تخصص و مهارت آن فرد یا مرکز مطمئن شوید.

 

محصولات مانا

تونیک تقویت ابرو

اگر دچار ریزش ابرو هستید و یا می‌خواهید ابروهای ضخیم و پرپشت داشته باشید می‌توانید از تونیک تقویت ابرو استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که همه تونیک‌ها برای ابروی شما مناسب نیستند. زیرا برخی از این تونیک‌ها از مواد شیمیایی ساخته می‌شوند و حتی باعث ریزش ابرو نیز می‌شوند. پیشنهاد ما تونیک تقویت ابرو مانا است که کاملا گیاهی است و هیچ ماده افزودنی و شیمایی در آن وجود ندارد. حتی اسانس هم ندارد و بوی تند گیاهی دارد. برای خرید تونیک تقویت ابرو مانا کلیک کنید.

لمینت ابرو

توصیه‌های مهم

مراقبت از ابروها بعد از انجام اکستنشن ضروری است. همچنین قبل از مراجعه باید ابروهای شما تمیز باشد و نباید پوست ابروهای شما رنگ شود. همچنین مشاوره برای انتخاب اکستنشن مناسب قبل از انجام مهم است تا بهترین حالت برای شما اجرا شود. بعد از اجرا نیز تا 48 ساعت نباید آب به ابروهای شما برسد. انجام ورزش‌های سنگین و استخر بعد از اکستنشن ابرو تا چند روز ممنوع است و نباید روی ابروها بخوابید و یا آن‌ها را لمس کنید.

پیج مانا

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مسن تر

فواید مدیتیشن برای پوست صورت

جدیدتر

پلکسر چیست؟ فواید و عوارض

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید